Stare Jabłonki Stanica Wodna Stare Jabłonki Stanica Wodna Stare Jabłonki Stanica Wodna
Stare Jabłonki Stanica Wodna Stanica Wodna Stare Jabłonki
 
 
 1. START
 2. OFERTA
 3. ATRAKCJE
 4. GALERIA
 5. MAPKA
 6. KONTAKT
Stare Jabłonki Stanica Wodna
 
Stare Jabłonki Stanica Wodna
  Oferta naszego o¶rodka obejmuje:

  Tanie domki letniskowe na Mazurach – znajdziesz w nich wszystko, czego potrzebujesz do udanego wypoczynku niezależnie od stopnia preferowanej aktywno¶ci. Je¶li wolisz leniwie wypoczywać – nasze domki letniskowe zapewni± ci odpowiednie schronienie, nocleg i możliwo¶ć odpoczynku od miejskiego zgiełku, i to wszystko w bardzo przyjaznej cenie.

  Tanie pokoje na Mazurach - dla ciebie, twojej rodziny i / lub przyjaciół. Je¶li chcesz pochodzić po lasach, popływać po mazurskich akwenach wodnych lub leniwie połowić ryby na tutejszych łowiskach, zakwaterowanie w pokojach naszego o¶rodka zapewni ci dach nad głow± i umożliwi pełne i bezproblemowe korzystanie z okolicznych atrakcji.

  Tanie noclegi Mazury – dla osób aktywnych, które większo¶ć czasu spędzaj± poza miejscem zakwaterowania, ale zależy im na wygodnym noclegu i schronieniu w razie niesprzyjaj±cych warunków atmosferycznych. Nasz± stanicę i wynajęty pokój możesz potraktować jako ¶wietn± bazę wypadow± w rejonie Ostródy do swoich turystycznych wędrówek po lasach lub wypraw na pobliskie akweny wodne.

Projekt i wykonanie - Adam Antolak - tworzenie stron internetowych, bank zdjęć - Ostróda
Optymalizacja: FireFox 37.0, Opera 29.0, IE 11
Stanica Wodna Stare Jabłonki