Stare Jabłonki Stanica Wodna Stare Jabłonki Stanica Wodna Stare Jabłonki Stanica Wodna
Stare Jabłonki Stanica Wodna Stanica Wodna Stare Jabłonki
 
 
  1. START
  2. OFERTA
  3. ATRAKCJE
  4. GALERIA
  5. MAPKA
  6. KONTAKT
Stare Jabłonki Stanica Wodna
 
Stare Jabłonki Stanica Wodna
Informacje dotycz±ce rezerwacji pobytów indywidualnych, urlopów i wczasów rodzinnych w "Stanicy Wodnej" w Starych Jabłonkach

1. Stanica Wodna jest o¶rodkiem sezonowym - rozpoczynamy długim weekendem majowym, poprzez weekend czerwcowy (tzw. "Boże Ciało), okres wakacyjny (lipiec oraz sierpień), kończ±c działalno¶ć ostatniego dnia wrze¶nia.
2. Uprzejmie informujemy, iż rezerwacje przyjmujemy wył±cznie telefonicznie. W zakładce Kontakt mog± Państwo zadać pytanie dotycz±ce wolnego terminu lub aktualnego cennika. Informacji można też zasięgn±ć telefonicznie.
3. Doba pobytowa zaczyna się o godz. 1500, a kończy o godz. 1000.
4. Należno¶ci za ¶wiadczone przez nas usługi pobieramy zaraz po przybyciu wczasowicza na teren o¶rodka. Płatno¶ć wył±cznie gotówk±.
5. Zakwaterowanie w okresie wakacyjnym tj. od 27.06 do 28.08.2015r. dla pobytów indywidualnych, wczasów rodzinnych:
  • W przypadku domków camp. 3-, 4- i 6-osobowych obowi±zuj± turnusy 7-dniowe b±dź wielokrotno¶ć, od soboty do soboty lub od niedzieli do niedzieli oraz dodatkowo wymagane jest wykupienie całodziennego wyżywienia (¶niadanie i obiadokolacje) na cały okres pobytu dla wszystkich osób zamieszkuj±cych domek, z wyj±tkiem dzieci do lat 3.
  • W przypadku domków camp. 2-osobowych "Puchatek" obowi±zuj± rezerwacje na minimum 7 noclegów zaczynaj±cych się od dowolnego dnia tygodnia, wykupienie wyżywienia jest opcjonalne.
  • W przypadku pokoi 2-, 3-osobowych w budynkach murowanych obowi±zuj± rezerwacje na minimum 7 noclegów zaczynaj±cych się od dowolnego dnia tygodnia, wyżywienie jest opcjonalne.
6. Wyżywienie HB w regulowanych godzinach (¶niadania 9.00-10.00, obiadokolacje 14.00-17.00).
7. Dodatkowe opłaty pobierane po przybyciu na teren o¶rodka: opłata klimatyczna 2,20zł/osoba/doba, opłata parkingowa 5zł/doba/samochód, opłata za pobyt zwierzaka 10zł/doba
8. Rezerwuj±cy dokonuj±c rezerwacji telefonicznej oraz potwierdzaj±c j± wpłat± bezzwrotnego zadatku (40% kwoty pobytu bez wyżywienia) o¶wiadcza, że zapoznał się z zasadami zamieszczonymi powyżej, Regulaminami O¶rodka zamieszczonymi w linkach poniżej oraz dostępnymi w siedzibie o¶rodka, akceptuj±c wszystkie jego punkty bez zastrzeżeń.
Regulamin o¶rodka oraz zasady wpłaty zaliczki
Regulamin pobytu zwierz±t
9. Wszelkie zapytania prosimy kierować drog± e-mailow± lub telefoniczn±.

Życzymy miłego wypoczynku!
Kierownictwo OW Stanica Wodna
Projekt i wykonanie - Adam Antolak - tworzenie stron internetowych, bank zdjęć - Ostróda
Optymalizacja: FireFox 37.0, Opera 29.0, IE 11
Stanica Wodna Stare Jabłonki